D.U.K - Dažniausiai užduodami klausimai1. Kokie jūsų DNS įrašų adresai?
ns1.smshost.lt (109.235.66.121)
ns2.smshost.lt (79.98.31.31)

2. Kaip prisijungti prie DirectAdmin valdymo pulto?
DirectAdmin valdymo pultą galite pasiekti paspaudę šią nuorodą: https://smshost.lt/directadmin, arba galite pasinaudoti tiesiogine nurooda: DirectAdmin valdymo pultas.

3. Kaip priparkuoti nuosavą domeną (adresą)?
Prisijunkite prie savo DirectAdmin valdymo pulto ir spauskite nuorodą "Domain Setup", tada uždėkite varnelę dešinėje pusėje ir spauskite mygtuką "DELETE". Šiuos žingsnius atlikdami ištrynėte antro lygio subdomeną pvz .: svetaine.smshost.lt. Dabar spauskite "Add Another Domain", įveskite savo domeną ir galiausiai spauskite mygtuką "Create". Viskas, jūsų domenas netrukus turi pradėti veikti, tačiau nepamirškite savo domeno tiekėjo paprašyti pakeisti DNS adresus į mūsų.

4. Kiek galiu susikurti paskyrų?
Jūsų turimų paskyrų kiekio mes visiškai neribojame, tad galite turėti tiek paskyrų, kiek tik jums reikia. Žinoma, patogumo dėlei patartume visus projektus laikyti vienoje paskyroje.

5. Kaip galiu atsiskaityti už paslaugas?
Atsiskaityti už smshost.lt teikiamas sms hostingo paslaugas galite tiek trumposiomis SMS žinutėmis, tiek bankiniu pavedimu ar Maxima / Narvesen kasose. Jūsų patogumu pasirūpinome iš anksto, tad smshost.lt yra itin lankstus įvairiems mokėjimo būdams.

6. Kaip prisijungti prie phpMyAdmin duomenų bazės valdymo pulto?
PHPMyAdmin valdymo pultą galite pasiekti šiu oadresu - https://smshost.lt/phpmyadmin arba PhpMyAdmin valdymo įrankis.

7. Ar sistema automatiškai pratęs pasibaigusias paslaugas?
Taip, sistema automatiškai pratęs jūsų hostingo galiojimo laiką, jei balanso likutis yra pakankamas šiam veiksmui atlikti.

8. Kodėl PHP kode įsivėlus klaidai nematyti klaidos aprašymo, o tiesiog tuščias langas?
Saugumo sumetimais tam tikros PHP klaidos yra išjungiamos, jog žmonės pasinaudoję tam tikra spraga neįsilaužtų į jūsų svetainę. Klaidų rodymą galima aktvyuoti ar išjungti į .htaccess failą įrašius šias dvi eilutes:

php_value error_reporting 7
php_flag display_errors On

Jei .htaccess failo neturite, jį galite sukurti ir įrašyti šias, viršuje nurodytas dvi eilutes.

9. Ar tai visi planai, kuriuos galite pasiūlyti?
Dėl individualių planų sudarymo galite susisiekti su administracija ir mes padėsime jums išsirinkti individualų, specialiai jūsų svetainės kriterijus atitinkantį hostingo planą.

10. Turiu klausimą, kurio nėra DUK skiltyje
Dėl bet kokių kilusių klausimų su administracija galite susisiekti nuolat pasiekiamu el. pašto adresu: info@smshost.lt arba kitais kontaktais kuriuos rasite kontaktų skiltyje.